Diagonale schouwkap glas, 80 cm breed
DSG882MAT

Houd je van design? Dan zit je met deze diagonale schouwkap helemaal goed! Het achterpaneel van gematteerd glas geeft een extra moderne uitstraling. Daarnaast beschikt deze dampkap over moderne slide control bediening en zijn er maar liefst 10 afzuigsnelheden aanwezig.

  • Energieklasse A+
  • Luchtafvoer en Recirculatie
  • Max. afzuigcapaciteit 740 m³/h
Bekijk alle details Bekijk specificaties

Bekijk direct

Adviesprijs
949,00incl. BTW
+ Dit product vergelijken

Omschrijving

Een prachtig vormgegeven zwartglazen schouwkap mét een zeer krachtige werking, dat is deze dampkap van Pelgrim. Deze schouwkap is een echte eyecatcher voor liefhebbers van zwart design. De bediening is praktisch en vindt op ooghoogte plaats via elektronische slide control. Zo stel je eenvoudig één van de vier snelheden in. De motor van de dampkap is bovendien zeer krachtig met een afzuigcapaciteit van 740 m³/h en voorzien van energielabel A+. De twee strakke LED spots (2,1 W) geven perfect zicht op je kookplaat en zijn dimbaar. De voorste twee vetfilters zijn vernuftig weggewerkt achter het glaspaneel. Ook is er van onderen afzuiging via één zwart vetfilter. Tot slot is het apparaat voorzien van een indicator die aangeeft wanneer de filters gereinigd moet worden.

Bekijk specificaties Bekijk accessoires Bekijk kanaal- en koppelstukken

Inspiratie voor je eigen keuken

De keuken is jouw thuis, en Pelgrim is thuis in elke keuken. Al 100 jaar. Wij staan voor bereikbare producten met een verrassende twist. Voor design & gebruiksgemak. En voor topkwaliteit en garantie.

reinigingsindicatie

Reinigingsindicatie

Voor een optimaal afzuigresultaat is het belangrijk dat de koolstoffen vetfilters regelmatig gereinigd worden. Dampkappen met een filterreinigingsindicatie helpen je hieraan herinneren. Het reinigen van de filters kan eenvoudig met een sopje; sommige filters zijn zelfs vaatwasser bestendig. Het koolstoffilter dient geheel vervangen te worden.

intensiefstand

Intensiefstand

Tijdelijk extra hoge afzuigcapaciteit nodig? Schakel dan de intensiefstand in. De dampkap schakelt na bepaalde tijd automatisch weer uit. Dit is een handige functie voor als er bijvoorbeeld iets is aangebrand en de lucht snel ververst moet worden.

Specificaties & gebruiksgemak

Specificaties

Geschikt voor afvoer naar buiten:
Ja
Afzuigcapaciteit:
Luchtafvoer afzuigcapaciteit (min/max/int): 320 / 620 / 740 m³/h
Recirculatie afzuigcapaciteit (min/max/int): 225 / 440 / 520 m³/h (LongLife koolstoffilterset HF2002)
Geschikt voor recirculatie:
Ja
1 x koolstoffilter HF2002 bijbestellen
Geluidsniveau:
Luchtafvoer geluidsniveau (min/max/int): 51 / 65 / 70 dB(A)
Geschikt voor luchtzuiverend PlasmaMade filter:
HF4004 apart bijbestellen
Ja
Aantal afzuigsnelheden:
4 afzuigsnelheden (incl. booststand)
Aantal filters:
3 x tweezijdig aluminium vetfiltercassette (zwart filter aan onderzijde)
Verlichting:
2 x 2,1 W dimbare LED spots
Diameter afvoermaat:
150 -125 mm
Energieklasse:
A+
Aansluitwaarde:
270 W

Gebruikersgemak

Bediening:
Slider
Intensiefstand:
Ja, tijdelijk extra hoge afzuigcapaciteit
Naloopstand:
Ja, afzuiging stopt automatisch na bepaalde duur
Opfrisfunctie:
Nee

Schoonmaakgemak

Reiniging:
Reinigingsindicatie vetfilter
Reinigingsindicatie koolstoffilter
Opslaan / Printen van specificatieblad COMPACT Print als PDF

Downloads

Specificatieblad Link
bekijk
EU-productdatablad Link
bekijk
Energielabel Link
bekijk

Deze accessoires maken dit product af

bekijk alle accessoires

Koolstoffilter

Type: HF2002
  • Geschikt voor de volgende dampkap: DSG880MAT en DSG880ANT
Vergelijken
Bekijken
Deze favoriet verwijderen
Verwijderen

PlasmaMade filter

Type: HF4001
  • Duurzaam
  • Zeer efficiënt
Vergelijken
Bekijken
Deze favoriet verwijderen
Verwijderen

Op zoek naar een praktische en efficiënte oplossing in jouw keuken?

Ook bij jou in de buurt zit een vakzaak die de producten van Pelgrim verkoopt, vind hier de dichtstbijzijnde.

Bezoek een vakzaak
MAC834MAT_ATx